Nakło

22°C
Aktualnie gramy
Ładowanie...
Słuchaj nas

Audycje

W sobotę po południu Przystań Powiat Nakielski zamieniła się w miejsce pełne smaków regionu, muzyki, tradycji i spotkań nad wodą. Miała tam miejsce pierwsza edycja Festiwalu Noteci, wydarzenia plenerowego, organizowanego przez Szymona Brukwickiego z Fundacji Saluto Culina.

Na festynie KGW oferowały lokalne przysmaki, które można było również degustować. Na warsztatach przygotowano atrakcyjne zajęcia dla dzieci. Całości towarzyszyła muzyka i występy artystyczne.

Relacja z festynu:

Wydarzenia zakończyła parada statków i jachtów w nocnym pokazie ognia.

Fotoreportaż Jacek Gratkowski

Dzisiejszy odcinek audycji „Między stronami” poświęcony jest przeglądowi nowości wydawniczych, które doskonale sprawdzą się podczas zbliżających się wakacji – czasu, gdy na lekturę często możemy przeznaczyć nieco więcej chwil niż na co dzień. 🙂

Na program zaprasza Victoria Król.

Emisja w każdą niedzielę o godzinie 9:15.

© 2026 Radio Nakło 107,5 FM