Nakło

25°C
Aktualnie gramy
Ładowanie...
Słuchaj nas
Wróć

„Nie mam zamiaru dłużej tego firmować”

25 czerwca 2026

Od listopada 2024 zasiadał w radzie nadzorczej spółki Nowy Szpital w Nakle i Szubinie. Po kolejnych decyzjach władz spółki m.in. dotyczącej oddziału chirurgii w Nakle, złożył rezygnację. O jeszcze innych powodach decyzji mówi sam zainteresowany – Paweł Wiśniewski, przewodniczący rady miejskiej w Nakle:

© 2026 Radio Nakło 107,5 FM